13. kolo

16.04.2014 10:27

Na pátém turnaji nás čekaly týmy ze spodních pater tabulky, které bývají velmi ošemetné, a to se nám i potvrdilo v zápase s dobře hrajícím týmem Polanky.

SESTAVA: Děček - Vrečka, Voldán, Novák, Šmalik, Sobita, Holaň, Lacina, Talián E., Talián F.

FC Edison 3 - 1 Zvěřáci

Branky: 7. 0:1, 13. Voldán, 19. Talián F. (Lacina), 30. Voldán

Karty: ŽK Vrečka, Holaň

Zápas s nám dobře známým týmem se kterým jsme sehráli pár tréninkových zápasů, se pro nás nezačal vyvíjet dobře. Sice jsme měli míč častěji na futsálkách, ale soupeř ojediněle zahrozil a my v 7.minutě prohrávali 0:1. Náš tlak nepolevoval. Po samostatné akci Voldána a jeho již klasickém zakončení jsme dokázali do poločasu srovnat na 1:1. Ve druhém poločase náš nápor nepolevil. V minutě 19. se po sklepnutém míči Laciny dostal do zakončení Talián F., a my tak vedli 2:1. Poté jsme kontrolovali hru. Soupeř začal hrát střídavě s gólmanem v poli. Náskok jsme udrželi a ještě se nám jej podařilo v posledních sekundách hry navýšit na 3:1 do prázdné brány Voldánem, který tak dokončil náš obrat.