16.04.2014 10:26

FC Edison 4 - 1 Dravci Dolní Benešov

Sestava: Děček - Novák, Vrečka, Sobita, Holaň, Voldán, Talián E., Talián F.
Branky: 4. E. Talián, 21. Voldán ( Holaň ), 25. 2:1, 28. Vrečka, 29. Novák

Po rychlé úvodní brance kdy E. Talián tentokráte pronikl ve 4.minutě po levé straně, a sám i zakončil o tyčku, jsme ujali vedení 1:0, tak jako v předchozích zápasech. Opět zápas ve kterém jsme se snažili držet míč a nepouštet soupeře do akcí. Ve druhém poločase si ukázkově vyměnil míč Voldán s Holaněm. Prvně jmenovaný se nemýlil - 2:0. V minutě 25. se soupeř dotáhl na rozdíl jedné branky, kdy jsme neubránili aut a dovolili tak jejich nejlepšímu hráči skórovat  nezvykle hlavou. Naše odpoveď na sebe nenechala dlouho čekat. Vrečka vypíchl míč soupeři a překonal již hráče v brance soupeře, jelikož tým Benešova se pokoušel o powerplay. Při finálním tlaku soupeře si ještě Novák na půlce dokázal sám vybojovat míč a v minutě 29. zakončit do prázdné brány.

Po čtvrtém kole se osamostatnil na čele kanonýrů týmu David Holaň s 10 přesnými trefami. Žádné bohužel nepřidal dnes největší spalovač šancí P. Sobita.